• 17 kwietnia 2024 r. w naszej szkole odbył się turniej dla klas drugich pod hasłem ,,Bądź bezpieczny na drodze” . Celem konkursu było sprawdzenie i utrwalenie wiedzy z zakresu ruchu drogowego, bezpiecznego poruszania się po drogach, odpowiedniego i rozważnego zachowania w różnych życiowych sytuacjach. Starano się zwrócić uwagę na poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje, ale również innych osób.
        Dzieci rywalizowały w różnych konkurencjac
    • "Świat jest podtrzymywany oddechem dzieci spieszących do szkoły."

• Zorientowani na sport
        • Sport buduje wewnętrzne wartości. Wzmacnia, uczy szacunku i wiary we własne możliwości.
        • Bogata biblioteka
        • Uczniowie posiadają dostęp do wszystkich zasobów w naszej bibliotece
        • Szkoła Promująca Zdrowie
        • Nasza szkoła opracowała i realizuje program współtworzenia środowiska wspierającego zdrowie członków społeczności szkolnej.
        • Szkoła Przyjazna Żywieniu i Aktywności Fizycznej
        • Certyfikat potwierdzający prowadzenie i rozwijanie działań na rzecz promocji zasad zdrowego żywienia i aktywności fizycznej.

Co nowego w szkole?
    • Dla uczniów i rodziców

Zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi poniżej informacjami ze szkoły!
    • 75 Lat

Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie