• Komunikat Dyrekcji SP nr 2

• Dyrekcja szkoły informuje, że zgodnie z decyzją rządu z dnia 21.11.2020 r. nauczanie zdalne przedłużone zostało do dn. 22.12.2020 r.

Wszystkie zajęcia z uczniami realizowane będą w dotychczasowej formie.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego, w terminie 23.12.2020 - 01.01.2021 w szkołach obowiązuje przerwa świąteczna, natomiast w terminie 04-17.01.2020 r. w całej Polsce będą trwały ferie zimowe.

• „Totus Tuus” - wyniki konkursu.

• „Totus Tuus” to nieco tajemniczo brzmiące słowa stały się hasłem tegorocznego konkursu - Projekt koszulki na XX Dzień Papieski. Słowa te, zaczerpnięte z herbu św. Jana Pawła II znaczą „Cały Twój” i odnoszą się do Maryi.

Mimo „wiszącej” wciąż nad nami epidemii, ryzyka kwarantanny, czy zdalnego nauczania udało się przeprowadzić kolejną, zdaje się 7 edycję konkursu. Mimo obaw, że nie będzie chętnych do dodatkowej pracy w tym niepewnym czasie, udało się!

Napis Totus Tuus oraz rysunek Herbu Papieża lub interpretacji słów „Maryja moja Mamą” te właśnie elementy miały znaleźć się na pracach konkursowych.

Wraz z Panią Wiolettą Kobylnik jesteśmy pod wrażeniem tegorocznych prac konkursowych. Zebrało się ich sporo, bo ponad 25. Wybór prac wyróżniających się był niezwykle trudny. Poniżej prezentujemy Laureatów, którym bardzo gratulujemy. Jednak gratulacje i podziękowania kierujemy do wszystkich uczniów, którzy złożyli prace konkursowe, jak i do Rodziców za wspieranie swoich dzieci w tym zadaniu. Wręczenie Dyplomów i nagród odbędzie się po powrocie do szkoły. W imieniu organizatorów s. Efraima

Klasy starsze:
              1 miejsce: Janaszkiewicz Wiktor 4 a