• Boże Narodzenie 2020

• Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Pracownikom szkoły, Uczniom i Rodzicom.

Niech nadchodzące święta będą dla wszystkich wspaniałym czasem spędzonym bez pośpiechu, troski i zmartwień życia codziennego. Życzymy, aby każda chwila upłynęła w spokoju i radości, wśród rodziny, przyjaciół i bliskich sercu osób, a Nowy - 2021 Rok był czasem, w którym spełnią się życzenia wypowiedziane przy wigilijnym stole i najskrytsze marzenia noszone w głębi serca.

Dyrekcja szkoły

• ZIMOWISKO  2021
            • ZIMOWISKO 2021

• Informujemy rodziców i uczniów, że w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Polskich Olimpijczyków zorganizowane będzie zimowisko dla chętnych uczniów kl. I - IV.

Zimowisko odbędzie się w terminie:

04.01.2021 r.- 15.01.2021r.

od 9.00 do 13.00

W  programie  m.in.:

- gry i zabawy edukacyjne i integracyjne,

- zajęcia kulinarne, manualne, plastyczne i umuzykalniające,

- zajęcia w pracowni komputerowej,

- zajęcia sportowo  - rekreacyjne na świeżym powietrzu  i w hali sportowej,

- gry stolikowe,

- spacery po okolicy,

- zabawa  taneczna przy muzyce połączona z konkursami,

Zimowisko jest bezpłatne, wnosi się opłatę  jedynie za obiad ( za  I tydzień  - 14 zł,  za drugi  - 17,50 zł , za dwa tygodnie -  31,50 zł  ).

O zakwalifikowaniu dziecka na zimowisko decyduje termin zgłoszenia. „Deklarację uczestnictwa w zimowisku”  należy odesłać  do  dnia  18.12.2020 r. na adres e – mail: swietlica@spsulecin.pl ;  sekretariat@spsulecin.pl lub  dostarczyć  ją  do szkoły.

Opłatę za wyżywienie  należy  dokonać  przelewem na konto szkoły  w terminie  od  04.01  do 07.01. 2021 r. (Ze względu na zakończenie roku budżetowego  proszę nie dokonywać wpłaty w grudniu ).