• Aktualności

     • Boże Narodzenie 2020
      • Boże Narodzenie 2020

      • Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Pracownikom szkoły, Uczniom i Rodzicom.

       Niech nadchodzące święta będą dla wszystkich wspaniałym czasem spędzonym bez pośpiechu, troski i zmartwień życia codziennego. Życzymy, aby każda chwila upłynęła w spokoju i radości, wśród rodziny, przyjaciół i bliskich sercu osób, a Nowy - 2021 Rok był czasem, w którym spełnią się życzenia wypowiedziane przy wigilijnym stole i najskrytsze marzenia noszone w głębi serca.

       Dyrekcja szkoły

     • ZIMOWISKO 2021
      • ZIMOWISKO 2021

      • Informujemy rodziców i uczniów, że w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Polskich Olimpijczyków zorganizowane będzie zimowisko dla chętnych uczniów kl. I - IV.

       Zimowisko odbędzie się w terminie:

       04.01.2021 r.- 15.01.2021r.

       od 9.00 do 13.00 

       W  programie  m.in.:

           - gry i zabawy edukacyjne i integracyjne,

           - zajęcia kulinarne, manualne, plastyczne i umuzykalniające, 

           - zajęcia w pracowni komputerowej,

           - zajęcia sportowo  - rekreacyjne na świeżym powietrzu  i w hali sportowej,

           - gry stolikowe,

           - spacery po okolicy,

           - zabawa  taneczna przy muzyce połączona z konkursami,

       Zimowisko jest bezpłatne, wnosi się opłatę  jedynie za obiad ( za  I tydzień  - 14 zł,  za drugi  - 17,50 zł , za dwa tygodnie -  31,50 zł  ).

       O zakwalifikowaniu dziecka na zimowisko decyduje termin zgłoszenia. „Deklarację uczestnictwa w zimowisku”  należy odesłać  do  dnia  18.12.2020 r. na adres e – mail: swietlica@spsulecin.pl ;  sekretariat@spsulecin.pl lub  dostarczyć  ją  do szkoły.

       Opłatę za wyżywienie  należy  dokonać  przelewem na konto szkoły  w terminie  od  04.01  do 07.01. 2021 r. (Ze względu na zakończenie roku budżetowego  proszę nie dokonywać wpłaty w grudniu ).