• Koła zainteresowań

    • Przedmiotowe koła zainteresowań

        • Koło polonistyczne klas VII-VIII
        • Edyta Wiącek

          Wtorek 14.30 - 15.15, gab.208

        • Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, J. polski kl.5
        • Emilia Grubska

          Czwartek 12.45 - 13.30, gab.210

        • Koło miłośników języka polskiego kl.3
        • Małgorzata Lach-Chabza

          Środa 11.50 - 12.35, gab. 123

        • Koło ortograficzno-polonistyczne kl.8
        • Marta Hajducka

          Poniedziałek 14.30 - 15.15, gab. 310

        • Koło matematyczne klas III
        • Anna Worona

          Czwartek 11.50 - 12.35, gab. 128

        • Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, matematyka kl.5
        • Teresa Buczek

          Czwartek 12.45 - 13.30, gab. 307

        • Koło matematyczne klas VI - VII
        • Żaneta Kobylnik

          Wtorek 13.40 - 14.25, gab.207

        • Koło matematyczne klas VII-VIII
        • Magdalena Sikorska

          Wtorek 14.25 - 15.15, gab. 209

        • Koło języka angielskiego klas VIII
        • Agnieszka Towarnicka-Ratajczak

          Czwartek 14.30 - 11.15, gab. 309

        • Koło języka angielskiego klas VIII
        • Magdalena Kaniuczok

          Czwartek 12.45 - 13.30, gab. 209

        • Koło języka angielskiego klas V
        • Dorota Walenciak

          Wtorek 12.45 - 13.30, gab. 132

        • Koło języka niemieckiego klas VIII
        • Beata Rembacz

          Wtorek 13.40 - 14.25, gab. 131

        • Koło geograficzne
        • Ewa Stadnik

          Środa 13.40 -15.15, gab.311

        • Koło biologiczne klas VI
        • Anna Amborska

          Poniedziałek 13.40 - 14.25, gab. 202

        • Koło historyczne klas VI
        • Jerzy Wysocząński

          Środa 13.40 - 14.25, gab. 308

        • Koło teatralne "Szpilka"
        • Małgorzata Stempińska

          Wtorek 13.30 - 15.00, salka korekcyjna

        • Koło taneczne
        • Małgorzata Stempińska

          Środa 14.30 - 15.15, hala gimnastyczna

        • Koło redakcyjne
        • Edyta Wiącek

          Wtorek 12.45 - 13.30, gab. 208

           

        • Koło szachowe klas I-III
        • Katarzyna Bachta

          Wtorek 11.50 - 12.35, gab. 125

        • Koło redakcyjne
        • Lucyna Derewlana

          Wtorek 13.30 - 14.25, gab. 133

        • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.1a
        • Mariola Konieczna

          Czwartek 11.50-12.35, gab. 126

        • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.1b
        • Patrycja Lencewicz

          Wtorek 11.50 - 12.45, gab.130B

        • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.2b
        • Mirosława Barszczewska

          Piątek 11.50 - 12.35, gab. 129

        • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.2c
        • Agnieszka Skorupska

          Czwartek 11.50 - 12.35, gab. 124

        • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klas III
        • Agata Król

          Wtorek 11.50 - 12.35, gab. 122

        • Koło plastyczne klas IV-VII
        • Anna Gwizdek

          Środa 13.40 - 14.25, gab. 202

        • Koło fizyczne
        • Elżbieta Arciszewska

          Poniedziałek 14.30 - 15.15, gab. 201

        • Koło chemiczne klas VIII
        • Alicja KotrysWtorek 13.30 - 14.25, gab. 201

        • Koło edukacji zdrowotnej
        • Elżbieta Struch

          Wtorek 12.45 - 13.30, gab 211

        • Koło informatyków i programistów
        • Klaudiusz Wojdyga

          Wtorek 14.30 - 15.15, gab. 302

          Czwartek 14.30 - 15.15, gab. 302

        • Koło artystyczne
        • Viletta Kobylnik

          Poniedziałek 13.30 - 14.25, gab. 130

          Czwartek 14.30 - 15.15, gab. 130