• Pierwsze miejsce w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży w Badmintonie.

• Mamy kolejny sukces. Tym razem uczniowie zdobyli I - sze miejsce dla naszej szkoły w wojewódzkich rozgrywkach finałowych badmintona, które były zorganizowane w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w hali miejskiej w Świebodzinie.Uczniowie Aleksandra Cieplak, Milena Gierońska, Marcin Markowski, Alan Sudakowski oraz Karol Chojnacki pod czujnym okiem trenerki Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona Magdaleny Piechowiak godnie reprezentowali na korcie naszą szkołę zdobywając I - sze miejsca zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. Warto podkreślić, że Sulęcin nadal jest "zagłębiem" tej wspaniałej dyscypliny sportu. Sam prezes Szkolnego Związku Sportowego z Zielonej Góry Pan Zbigniew Bermes podkreślił w swojej wypowiedzi, że "...badminton wrócił do Sulęcina...". My możemy jednogłośnie i z radością potwierdzić ten fakt. Gratulujemy!

• Zawody Polskiego Związku Badmintona

• Reprezentacja Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona Aleksandra Cieplak, Milena Gierońska, Marcin Markowski i Karol Chojnacki -  w dniu 16 listopada br. uczestniczyli w zawodach Polskiego Związku Badmintona, które tym razem odbyły się w Lubniewicach. Pomimo tego, że nasza młodzież zagrała w starszej kategorii wiekowej świetnie poradziła sobie na korcie. Aleksandra Cieplak z Mileną Gierońską zajęły 2 miejsce w deblu. Jak same stwierdzą gra ze starszymi kolegami była świetnym doświadczeniem i treningiem. Gratulujemy!