• Wyniki konkursu fotograficzno - matematycznego dla klas I - III

• "Matematyka wokół nas"

Po zapoznaniu się z pracami uczniów klas I-III komisja w składzie: p.
              Anna Rybczyńska- Albeus, p. Beata Zimnowoda, p. Klaudiusz Wojdyga, postanowili przyznać następujące nagrody.

Lauretami konkursu zostali:

Martyna Kaniuczok kl. Ia

Adam Tyburczy kl. Ia

Piotr Tyburczy kl. III b

Organizator dziękuje wszystkim uczniom za udział oraz gratuluje
              nagrodzonym uczestnikom konkursu.

• Jak nie czytam, jak czytam!

• 7 czerwca 2023 r. uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie wzięli udział w akcji ,,Jak nie czytam, jak czytam". Umiłowanie książek to cel, który nam przyświecał. Czytaliśmy w lesie, na placu zabaw, parku, szkolnym korytarzu. To pokazuje, że czytać można wszędzie i z wielką radością. Książki otwierają serce i umysł, uczą tolerancji, ale także edukują, bawią. Chcieliśmy pokazać, że czytanie nie jest przykrym obowiązkiem, lecz przyjemnością i mile spędzonym czasem co ważne dostępnym dla każdego.

• Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

• Informujemy, że w piątek 23 czerwca 2023 r. odbędą się apele z okazji zakończenia roku szkolnego.

Apel dla uczniów klas I - IV i Oddziału Przedszkolnego odbędzie się o godzinie 9.00

Apel dla uczniów klas V - VIII odbędzie się o godzinie 9.30

Po apelach spotkania z wychowawcami w wyznaczonych gabinetach.

Odwozy we wszystkich kierunkach - o godz.11.15

• ŚWIATOWY DZIEŃ PSZCZÓŁ🐝🐝🌺🐝🌻

• 19 maja 2023 w oddziale przedszkolnym zaroiło się jak w ulu🐝🐝. Wszystko to za sprawą sześciolatków świętujących "Światowy Dzień Pszczoły". Dzieci przebrane za pszczółki aktywnie uczestniczyły w różnych zabawach, poznawały tajniki i ciekawostki związane z życiem pszczół oraz produkcją miodu. Na koniec zajęć  przedszkolaki z wielkim apetytem zajadały wafelki i ciastka z miodem. To był bardzo słodki i pracowity dzień.

• KOSMICZNY KONKURS MATEMATYCZNY

• Dnia 30.05.2023r dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w konkursie matematycznym pt. " KOSMICZNY KONKURS MATEMATYCZNY"  organizowanyprzez Przedszkole nr 2 im. Małych Odkrywców w Sulęcinie. Naszą grupę reprezentowali: Zuzanna Cieślak, Igor Tamborski i Antoni Okruch. Dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą zabawę.

• Pikniku Ekologicznego w Gliśnie

• Serdecznie zapraszamy Państwa do włączenia się w akcję "Żyjące książki" organizowaną przez Fundację Ekologiczną ARKA.

Celowy Związek Gmin CZG-12 od wielu już lat współpracuje z Fundacją w ramach akcji edukacyjnych podnoszących wrażliwość ekologiczną dzieci i dorosłych. Tym razem podczas Pikniku Ekologicznego w Gliśnie (15 czerwca br.) będzie możliwość przekazania książek na szczytny cel - pomocy zwierzętom.