• Zebrania rodziców z wychowawcami.

• Dyrektor szkoły informuje, że dnia 26 września (wtorek) odbędą się zebrania rodziców w następującym porządku:- klasy VIII - godz.16.00 - spotkanie w świetlicy szkolnej z dyrekcją szkoły w celu przekazania ważnych informacji dotyczących egzaminu ósmoklasisty (procedury, dostosowanie warunków i form przeprowadzania egzaminu do potrzeb edukacyjnych i możliwości psychofizycznych zdających).

Po zebraniu z dyrekcją odbędą się spotkania z wychowawcami w wyznaczonych gabinetach;- klasy I - VII - 16.00 - spotkania z wychowawcami w wyznaczonych gabinetach.

Wykaz gabinetów przeznaczonych na spotkania z wychowawcami będzie udostępniony w holu szkoły.

• Omdlenia

• Omdlenia, które pojawiają się podczas długotrwałego przebywania w pozycji stojącej, nie stanowią zagrożenia dla Twojego zdrowia!

Bywają jednak źródłem lęku, niepokoju i dyskomfortu. W rzadkich przypadkach mogą prowadzić do urazów.