• Aktualności

     • Tłusty czwartek w klasach 1-3
      • Tłusty czwartek w klasach 1-3

      • Uczniowie klas 1-3 hucznie świętowali tegoroczny Tłusty Czwartek - ze smakiem zajadali się pysznymi pączkami i pozowali do zdjęć z wielkimi, dmuchanymi donutami. Uśmiechy na zdjęciach mówią same za siebie.

     • Tłusty czwartek z Samorządem Uczniowskim
      • Tłusty czwartek z Samorządem Uczniowskim

      • Słodkie świętowanie w Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie.

       Samorząd Uczniowski wyszedł z propozycją radosnego świętowania tego słodkiego dnia, na który czekamy przez cały rok. W holu przy jadalni zawisła edukacyjna gazetka tematyczna, która jednocześnie stanowiła kolorowe tło do zdjęć. Główną atrakcją były jednak dwa wielkie dmuchane pączki. Jak widać pomysł ten przypadł do gustu nie tylko najmłodszym uczniom. 

     • E-walentynki z samorządem uczniowskim
      • E-walentynki z samorządem uczniowskim

      • Poczta Walentynkowa to coroczna tradycja w naszej szkole, na którą z utęsknieniem czekają wszyscy uczniowie. Niestety w tym roku nauczanie zdalne pokrzyżowało nam plany, ale to nie znaczy, że z poczty walentynkowej należy rezygnować. Można cieszyć się anonimowymi pocztówkami w wersji elektronicznej, a z pomocą przyszedł nam formularz Google. 

       Uczniowie wpisywali w formularzu: treść życzeń, imię i nazwisko oraz klasę odbiorcy. Nadawca oczywiście pozostał anonimowy! W dniu Walentynek elektroniczne pocztówki zostały rozesłane do 48 szczęśliwych odbiorców. 

       Z walentynkowym pozdrowieniem

       Samorząd Uczniowski

     • Karnawał w świetlicy szkolnej.
      • Karnawał w świetlicy szkolnej.

      • W środę, 23 lutego, w świetlicy szkolnej odbył się bal karnawałowy. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie!

       Wykonane przez dzieci maski karnawałowe stanowiły idealne tło do karnawałowej zabawy.

       Bal był również okazją do wykonania pamiątkowych zdjęć w pomysłowych przebraniach.

     • Profilaktyka antytytoniowa w Oddziale Przedszkolnym.
      • Profilaktyka antytytoniowa w Oddziale Przedszkolnym.

      •     W dniach 10 – 14 stycznia 2022 r. w Oddziale Przedszkolnym realizowany był Program Przedszkolnej Edukacji Antytytoniowej pt.: ”Czyste powietrze wokół Nas” organizowany przez Państwową Inspekcję Sanitarną.
             Podczas akcji omawiany był problem dymu: jego źródeł, zagrożeń z nim związanych oraz sposobów radzenia sobie z nim. Szczególny nacisk kładziono na dym papierosowy.
       Dzieci poznały smoka Dinka – maskotkę programu, śpiewały piosenki, wykonywały różne zadania w tym plastyczne (rysowanie źródeł dymu, kolorowanie barwnych kwiatów oraz postaci Dinka, tworzyły własne znaki zakazu palenia papierosów).
          Teraz już każdy wie, jak zachować się, gdy osoba z jego towarzystwa pali papierosy i zna następstwa związane z tym nałogiem.

       Beata Zimnowoda

       Elżbieta Głębowska-Kaczmarek

        

     • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
      • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

      • Uczennice naszej szkoły mają wielkie serca i czynnie włączyły się w zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedstawicielki Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego, wraz z opiekunem, p. Katarzyną Nowak, dzielnie kwestowały w niedzielne południe, gromadząc w sumie 1253,09 zł i 6,18 euro. 

       Podczas jubileuszowego 30. finału WOŚP zbierano na rzecz okulistyki dziecięcej. Wielkie brawa dla Hanny Kopyt, Aleksandry Bojar i Anny Kluwak z klasy 8b. 

     • Informacja o terminach i sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty obowiązująca w roku szkolnym 2021/2022
      • Informacja o terminach i sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty obowiązująca w roku szkolnym 2021/2022

      • HARMONOGRAM EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

       W terminie głównym:

       1. język polski – 24 maja 2022 (wtorek) – godz. 9:00

       2. matematyka – 25 maja 2022 (środa) – godz. 9:00

       3. język obcy nowożytny – 26 maja 2022 (czwartek) – godz. 9:00


       W terminie dodatkowym:

       1. język polski – 13 czerwca 2022 (poniedziałek) – godz. 9:00

       2. matematyka – 14 czerwca 2022 (wtorek) – godz. 9:00

       3. język obcy nowożytny – 15 czerwca 2022 (środa) – godz. 9:00


       Do egzaminu w terminie dodatkowym mogą przystąpić uczniowie, którzy:

       a) nie przystąpili do egzaminu ósmoklasisty z danego przedmiotu lub przedmiotów w terminie głównym z przyczyn losowych bądź zdrowotnych

       ALBO

       b) przerwali lub którym przerwano i unieważniono egzamin ósmoklasisty z danego przedmiotu lub przedmiotów w terminie głównym


       Harmonogram_egzaminu_osmoklasisty.pdf

       Informacja_-_egzamin_osmoklasisty_2022.pdf​​​​​​​

     • Konsultacje dla uczniów klas VIII
      • Konsultacje dla uczniów klas VIII

      • Konsultacje dla uczniów klas VIII  

       Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dnia 26 stycznia 2022 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 dyrektor szkoły może zapewnić w szkole konsultacje dla uczniów klas VIII, z przedmiotów, z których uczeń przystępuje do egzaminu ósmoklasisty. 

       Poniżej zamieszczamy harmonogram konsultacji. W wyznaczonych dniach i godzinach nauczyciele pozostają do dyspozycji  uczniów poszczególnych klas VIII, w trybie stacjonarnym – w szkole. 


       Konsultacje_dla_uczniow_klas_VIII.docx

       Konsultacje_dla_uczniow_klas_VIII.pdf​​​​​​​

     • Szanowni Rodzice dzieci urodzonych w 2016 r.
      • Szanowni Rodzice dzieci urodzonych w 2016 r.

      • Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie informuje, że od 1 lutego do 15 marca 2022 r. trwa się nabór do Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sulęcinie  na rok szkolny 2022/2023. Nabór dotyczy dzieci 6-letnich, które w podanym roku szkolnym będą podlegać obowiązkowemu rocznemu przygotowaniu przedszkolnemu.

       Wypełnione  WNIOSKI, dostępne na stronie internetowej szkoły www.spsulecin.pl ( w zakładce SZKOŁA-DOKUMENTY) podpisane przez oboje rodziców lub prawnych opiekunów (wyjątek stanowi sytuacja prawna, gdy tylko jeden z rodziców posiada prawa rodzicielskie), należy złożyć w sekretariacie szkoły  w terminie od 01.02 - 15.03.2022 r.                                                                                                                                                                                             Zajęcia w oddziale są realizowane od godz. 8.00 – 13.00. Dzieci z Oddziału Przedszkolnego mają możliwość korzystania z dożywiania w szkolnej stołówce.  Dodatkowo,  na wniosek rodziców, dzieci  mogą  korzystać z zajęć gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej oraz  z opieki logopedycznej.

        

                                                                                                                            Dyrektor SP2

                                                                                                                           Sławomir Słonik

     • 1% Szanowni Rodzice 1%
      • 1% Szanowni Rodzice 1%

      • Szanowni Rodzice!
        

                   Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie wspólnie        z Radą Rodziców od kilku lat prowadzi kampanię na rzecz pozyskania funduszy z przeznaczeniem na zakup nowoczesnych pomocy dydaktycznych. 
       W tym celu prowadzimy współpracę z Fundacją ROSA, która jest organizacją pożytku publicznego, realizującą program dotacyjny TWOJA SZKOŁA. Ma on na celu  podnoszenie jakości nauczania poprzez  finansowanie zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania, tablic multimedialnych i innych nowoczesnych pomocy dydaktycznych.  Program ten to wspomaganie pracy nauczycieli w celu usprawnienia procesu dydaktycznego. Dzięki dotychczasowym wpłatom udało się nam wyposażyć kilkanaście gabinetów lekcyjnych w nowoczesne tablice interaktywne  z oprzyrządowaniem   i  oprogramowaniem.

       Zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 1%  należnego podatku dochodowego  za rok 2021 na rzecz naszej szkoły.

       Jednocześnie składam serdeczne podziękowania wszystkim dotychczasowym darczyńcom za przekazane fundusze.

                                                                                                                     

       Z poważaniem 
                                                                                                    Dyrektor szkoły - Sławomir Słonik

        

       Aby przekazać 1% podatku dochodowego naszej szkole należy w formularzu rocznego rozliczenia podatku PIT wpisać, że przekazujesz Twój 1% Fundacji Rosa, podając jej numer KRS: 0000207472,  a w rubryce „Cel szczegółowy”  należy wpisać   TWOJA SZKOŁA – 128 214   (wzór poniżej)

       Więcej informacji na stronie: www.fundacjaROSA.pl  

       Pod wskazanym adresem znajdziecie Państwo również  link do rozliczenia podatku on line.  

        

              
        

     • Konkurs „Boże Narodzenie w Bullerbyn”
      • Konkurs „Boże Narodzenie w Bullerbyn”

      • Uczniowie klas 3 uczestniczyli w konkursie czytelniczym dotyczącym obyczajów świątecznych w Bullerbyn, na podstawie książki Astrid Lindgren „Dzieci z Bullerbyn”.

       Zespoły 3-osobowe miały cztery zadania: dopasować rozsypankę, wykreślić wyrazy, rozwiązać test oraz ułożyć puzzle.

       Niewielką różnicą punktów wygrała reprezentacja klasy 3 A w składzie: Gorzelak Lena, Gruszkiewicz Oliwia, Jacykowski Tomasz.

       Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie.

     • Mikołajki z Samorządem Uczniowskim
      • Mikołajki z Samorządem Uczniowskim

      • "Przebrany Mikołaj czapkę ma czerwoną, 

       Zniszczone kalosze, brodę oszronioną. 

       Niesie ciężki worek prezentów wspaniałych, 

       Chce, by wszystkie dzieci dziś się uśmiechały."

       Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie na ten dzień czekali bardzo długo i się nie zawiedli! 6 grudnia, w Mikołajki, naszą szkołę odwiedził wyczekany gość z Laponii! Towarzyszyły mu Śnieżynki, przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego. 

       Mikołaj został przywitany z ogromnym entuzjazmem. Z pomocą uczennic rozdał prezenty w klasach 1-3 oraz w Oddziale Przedszkolnym.  

       Do zobaczenia za rok, Święty Mikołaju! 

       Mamy nadzieję, że znów nas odwiedzisz! 

     • Kartki świąteczne od wychowanków świetlicy szkolnej dla pacjentów szpitala
      • Kartki świąteczne od wychowanków świetlicy szkolnej dla pacjentów szpitala

      • Na ostatnich grudniowych zajęciach w szkole wychowankowie świetlicy wykonywali kartki świąteczne, które trafiły do Szpitala Powiatowego im. dr Henryka Jordana w Sulęcinie, a konkretniej – na Oddział Medycyny Paliatywnej z Hospicjum Domowym.

       Mamy nadzieję, że kartki wykonane od serca przez uczniów klas 1-4 wywołają uśmiech na twarzach pacjentów i sprawią, że nadchodzące święta będą dla nich wyjątkowe. 

     • Nauczanie zdalne.
      • Nauczanie zdalne.

      • Szanowni Rodzice,  

       Dyrektor szkoły informuje, że na podstawie Rozporządzenia MEiN z dn.13.12.2021r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, w dniach 20-22 grudnia 2021 r. oraz w dniach 3-5 stycznia 2022 r., wprowadza się następującą organizację pracy szkoły:  

       1.  Wszystkie klasy I – VIII będą realizować naukę w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy Teams 

       1. Wszystkie zajęcia odbywać się będą zgodnie z planem lekcji, obowiązującym podczas nauki stacjonarnej. 

       1. Na wniosek rodziców uczniów uczęszczających do klas I – III, którzy nie mogą zapewnić opieki w tym okresie, wyłącznie ze względu na wykonywanie obowiązków zawodowych, szkoła zapewni opiekę dzieciom w świetlicy szkolnej. Wzór wniosku – w załączniku.  

       Wnioski należy składać do piątku 17.12.2021 r. do godz. 14.00 do kierownika świetlicy, osobiście lub za pośrednictwem dziennika Librus 

       W przypadku dużej ilości zgłoszeń dyrektor zastrzega sobie prawo weryfikacji zasadności złożonych wniosków.  

       1. Świetlica szkolna będzie czynna od godz.7.00 – 16.00. 

       1. Oddział Przedszkolny w w/w dniach pracuje bez zmian.  

       1. Dowozy będą odbywać się zgodnie z rozkładem jazdy.  

       1. Dzieci przebywające w szkole pod opieką świetlicy, zgłoszone na dożywianie w stołówce szkolnej, w w/w dniach będą miały zapewnione posiłki 

        

       W dniach od 23 grudnia 2021 r. do 2 stycznia 2022 r. trwać będzie przerwa świąteczna.  

       Dzień 6 stycznia 2022 r – Święto Trzech Króli  jest dniem dzień ustawowo wolnyod zajęć. 

       Dzień 7 stycznia 2022 r. (piątek) to dzień wolny od zajęć zgodnie z Kalendarzem roku szkolnego 2021/2022.   

        

       Do nauki w formie stacjonarnej uczniowie wracają 10 stycznia 2022 r. 

        

     • „W trosce o bezpieczeństwo uczniów”
      • „W trosce o bezpieczeństwo uczniów”

      • Wszyscy uczniowie są uczestnikami ruchu drogowego. Zobowiązani są więc do rozważnego i ostrożnego zachowania. W związku z tym bardzo ważna jest znajomość zasad ruchu drogowego, znaków i sygnałów drogowych. Zapobieganie ryzykownym zachowaniom uczniów na jezdni oraz zwiększenie ich bezpieczeństwa to jedno z głównych zadań szkoły.

       Mając na uwadze osiągnięcie tego celu dnia 25.11.2021r. w naszej szkole odbył się turniej pod hasłem „Bądź bezpieczny na drodze”. Rokrocznie biorą w nim udział drugoklasiści.

       Na dobry początek uczniowie wszystkich klas zaprezentowali piosenki, wiersze i plakaty  dotyczące bezpieczeństwa na drodze, a następnie przystąpiły do rywalizacji. Zawodnicy wykazali się m.in. znajomością podstawowych znaków drogowych, numerów alarmowych. Były też zagadki, rozsypanka sylabowa oraz krzyżówka, która okazała się sporym wyzwaniem dla uczniów. Dużo zabawy było przy układaniu z elementów przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną oraz  przy  pokonywaniu na hulajnodze mini toru przeszkód.

       Zmagania i poprawność wykonania zadań oceniała komisja, której przewodniczył Naczelnik Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie aspirant sztabowy Darius Turek. W składzie komisji był również st. asp. Paweł Kostka oraz pracownicy naszej szkoły: wicedyrektor Danuta Szczepaniak, kierownik świetlicy Marina Wróżbit i kierownik biblioteki Arleta Plamowska.

                   Po podliczeniu punktów wyłoniono zwycięską drużynę:

       I miejsce - klasa II c, wych. Wioleta Mrok,

       II miejsce - klasa II b,  wych. Anna Matkowska,

       III miejsce - klasa II a,  wych. Agata Król.

       Wszystkie drużyny otrzymały drobne upominki, klasy otrzymały dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców,  a oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim, z którym szkoła współpracuje od kilku lat przekazłą wszystkim drugoklasistom odblaskowe zawieszki na plecaki.

       Mamy nadzieje, że nasi uczniowie będą umieli zadbać o swoje bezpieczeństwo.

                                                                                                           Organizatorki turnieju:

                                                                                              Anna Żegalska

                                                                                              Marzena Czwalińska

                                                                                             

     • Szkolny Tydzień Profilaktyki
      • Szkolny Tydzień Profilaktyki

      • W dniach 22-26 listopada w Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie miał miejsce Szkolny Tydzień Profilaktyki, który w roku szkolnym 2021/2022 odbył się pod hasłem „Co się naprawdę w życiu liczy?”. 

       Główne cele Szkolnego Tygodnia Profilaktyki to kształtowanie zdrowych nawyków, rozwijanie potrzeb aktywności fizycznej, uświadomienie zagrożeń dla zdrowia wynikających z braku aktywności fizycznej, zażywania używek czy też stosowania złej diety, a także dobra zabawa i integracja społeczności szkolnej. 

       Tym razem postawiliśmy szczególny nacisk na: omówienie negatywnych skutków spożywania napojów energetycznych przez uczniów, przyjrzenie się zjawisku fonoholizmu, czyli uzależnienia od telefonu komórkowego, uwielbiane przez uczniów zajęcia sportowe oraz spotkania z zaproszonymi gośćmi – przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sulęcinie. 

       Zgodnie z opracowanym harmonogramem, codziennie, z dużym zaangażowaniem uczniów, realizowane były kolejne zadania tegorocznego Szkolnego Tygodnia Profilaktyki. 

       Szczególnym zainteresowaniem dzieci i młodzieży cieszył się dzień na kolorowo, zatytułowany „Smutkom mówię nie!”. Tego dnia uczniowie naszej szkoły przyszli ubrani w radosne, wielobarwne stroje, a na ich twarzach gościły szerokie uśmiechy. 

       Wiele emocji dostarczyły również zajęcia sportowe – „Bieg po zdrowie” organizowany z myślą o uczniach klas drugich oraz „Marchewkowa sztafeta sportowa”, w której udział wzięli uczniowie klas pierwszych i czwartych. Zdrowa i sportowa rywalizacja to jest to! 

       Starsi uczniowie stworzyli inspirujące plakaty pt. „Co się naprawdę w życiu liczy?”, które następnie zostały wyeksponowane w holu szkoły. 

       Szkolny Tydzień Profilaktyki był czasem, który na nowo zintegrował zespoły klasowe, a także rozbudził ciekawość i kreatywność uczniów w każdym wieku. Zaplanowane akcje i zajęcia przybliżyły uczniom i wyjaśniły wiele nurtujących ich problemów. 

       Zespół ds. Szkolnego Tygodnia Profilaktyki

     • Dzień Niepodległości w naszej szkole
      • Dzień Niepodległości w naszej szkole

      • "W historii Polski, tak się składa, był kiedyś ponad wiek niewoli;

       Jedenastego listopada, nasz kraj z niewoli się wyzwolił.

       I wtedy myśl powstała taka, by przez szacunek dla przeszłości,

       Ten dzień na zawsze dla Polaka, pozostał Dniem Niepodległości."

       Marcin Brykczyński "11 listopada"

       Narodowe Święto Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie 

       Uczniowie klas 8c, 6a i 4c z okazji Święta Niepodległości przygotowali audycję radiową, podczas której przedstawili najważniejsze wydarzenia z ponad 100-letniej historii naszego kraju. Od rozbiorów Polski, przez I wojnę światową, aż po odzyskanie niepodległości. Audycja była wzbogacona o pieśni patriotyczne i recytowane wiersze. Program został zaprezentowany 10 listopada, w przeddzień 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 

       Ponadto szkolne korytarze zdobią tematyczne, starannie wykonane, piękne gazetki ścienne i ozdoby. 

     • Tydzień Dyni z Samorządem Uczniowskim
      • Tydzień Dyni z Samorządem Uczniowskim

      • Samorząd Uczniowski wyszedł z propozycją zorganizowania Tygodnia Dyni w dniach 2-5 listopada. Atrakcje, w które zaangażowani byli wszyscy uczniowie były dopasowane do ich wieku i zainteresowań. Celem akcji było odczarowanie tego wyjątkowego, uniwersalnego warzywa i oczywiście dobra, wspólna zabawa.

        

       Pierwszą propozycją był dyniowy turniej sportowy, w którym udział wzięli uczniowie klas 1-3. Konkurencje, w których główne skrzypce grała dynia to między innymi: dyniowy slalom czy sztafeta. 

       Wyniki turnieju prezentują się następująco:

       Klasy pierwsze

       I miejsce: 1a

       II miejsce: 1b

       III miejsce: 1c

       Klasy drugie

       I miejsce: 2c

       II miejsce: 2a

       III miejsce: 2b

       Klasy trzecie

       I miejsce: 3a

       II miejsce: 3b

       III miejsce: 3c

       Gratulujemy!

        

       Kolejną propozycją Samorządu Uczniowskiego na obchody Tygodnia Dyni w naszej szkole był konkurs na najlepszą rymowankę o dyni, przeznaczony dla klas 4-8. Na rozdanych dyniowych szablonach, podczas godzin wychowawczych, klasy wspólnie z wychowawcą układały rymowankę, a zebrane prace oceniła komisja w składzie: K. Nowak, A. Skorupska, E. Wiącek. 

        

       Miło nam poinformować, że zwycięska praca należy do klasy 7e, drugie miejsce zajęła klasa 7a, a trzecie 8a. 

       Gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie

        

       Trzecim pomysłem Samorządu Uczniowskiego na urozmaicenie Tygodnia Dyni był konkurs na najbardziej kreatywnie ozdobione warzywo – „Każdy z Was dynię zna - stworka, cudaka zróbcie raz, dwa!”

       Zamysł konkursu był taki, aby ukazać drugie oblicze dyni. Komisja konkursowa w składzie: K. Nowak, A. Skorupska oraz E. Stadnik w ocenie prac brała pod uwagę najbardziej kreatywny pomysł na „odczarowanie” dyni, jaką wszyscy znamy.

       Wszystkie powstałe prace zrobiły wrażenie – świetne pomysły, dopracowanie szczegółów, wykorzystanie różnych, często nieoczywistych materiałów. Dziękujemy każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę do naszej dyniowej, kreatywnej zabawy.

       Wyniki prezentują się następująco:

       I miejsce: Alicja Bieńko – klasa 1a

       Wyróżnione prace:

       Alicja Andrzejewska (1b), Sandra Zając (2c), Natalia Czwalińska (1a), Laura Stempińska (1a), Lena Owczarz (2c), Patrycja Piernik (2b), Martyna Jasik (3c), Julia Kościecha (4b). 

       Gratulujemy! 

       Na zakończenie Święta Dyni w naszej szkole, Samorząd Uczniowski wyszedł z propozycją ubrania się w kolor pomarańczowy. Ponadto dzięki uprzejmości i pysznym dyniowym przetworom p. Grażyny Dobrowolskiej, uczennice zorganizowały dyniowy poczęstunek dla nauczycieli. 

        

       Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w obchody Tygodnia Dyni. Dziękujemy za wspólną, świetną zabawę. 

     • Plebiscyt Edukacyjny Gazety Lubuskiej na Szkołę Roku
      • Plebiscyt Edukacyjny Gazety Lubuskiej na Szkołę Roku

      • Nasza szkoła bierze udział w Wielkim Plebiscycie Edukacyjnym Gazety Lubuskiej na Szkołę Roku. Głosowanie jest prowadzone osobno we wszystkich powiatach województwa lubuskiego i będzie trwało do czwartku, 2 grudnia, do godz. 20.00. 

       Głosować można pod linkiem: https://tiny.pl/9crjd

       lub wysyłając SMS o treści SZG.291 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT).

       Z góry bardzo dziękujemy za wszystkie głosy.