Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Sulęcinie w czasie ferii okleiła placówkę pomocami dydaktycznymi. Teraz nakręciła świetny film promujący szkołę. Rozmowa Gazety Lubuskiej z przewodniczącą rady Wiolettą Markowską.
Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Sulęcinie w czasie ferii okleiła placówkę pomocami dydaktycznymi. Teraz nakręciła świetny film promujący szkołę. Rozmowa Gazety Lubuskiej z przewodniczącą rady Wiolettą Markowską.
Biblioteka szkolna zorganizowała konkurs dla uczniów klas 2 i 3 na największą ilość przeczytanych książek w ciągu I półrocza roku szkolnego 2018/2019.
Wyniki konkursu:
I miejsce klasa III B,
II miejsce klasa III C,
III miejsce klasa III A.
Serdecznie gratulujemy zwycięskim klasom.
Szanowni Rodzice dzieci urodzonych w 2012 r. i zainteresowanych rozpoczęciem nauki w klasie pierwszej urodzonych w 2013 r.,
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie informuje, że rozpoczyna się nabór do I klasy na rok szkolny 2019/2020, zgodnie z rejonizacją przedstawioną w Uchwale Rady Miejskiej w Sulęcinie (Obwód Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w załączeniu). O rejonizacji decyduje miejsce zamieszkania, a nie zameldowania kandydata.
1. Do klas I przyjmowane są:
2. Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie danej szkoły zobowiązani są złożyć druki ZGŁOSZENIA dziecka do I klasy na rok szkolny 2019/2020
3. Rodzice dziecka spoza obwodu szkoły mogą zgłosić dziecko do szkoły składając WNIOSEK o przyjęcie do I klasy na rok szkolny 2019/2020.
4. Wypełnione ZGŁOSZENIA lub WNIOSKI, podpisane przez oboje rodziców (prawnych opiekunów) należy złożyć w sekretariacie (gab.104) lub u wicedyrektora szkoły( gab.102) w terminie od 4 - 15 marca 2019 r. w godzinach 7.30 – 15.00, a w dniach 12 - 14 marca w godz. 7.30 – 17.00.
5. Kandydaci spoza obwodu szkoły będą przyjęci w miarę wolnych miejsc, na podstawie kryteriów zamieszczonych we wniosku.
6. Wstępna lista uczniów przyjętych do klasy I będzie podana 18 marca 2019 r.
7. W sekretariacie szkoły i na naszej stronie internetowej można zapoznać się z „Zasadami przetwarzania danych osobowych w związku z rekrutacją” (klauzula RODO).
DRUKI dostępne w przedszkolach i sekretariacie szkoły oraz do pobrania ze strony internetowej szkoły www.spsulecin.pl
Sławomir Słonik
Dyrektor SP 2
Zapraszamy do obejrzenia klipu promującego naszą szkołę. Film został zrealizowany przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we współpracy z Łukaszem Kobylnikiem. Dziękujemy za pomysł i produkcję klipu.
Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. ogłasza konkursu na "MEM profilaktyczny dot. przeciwdziałania cyberprzemocy"
W Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie w dniach 14 – 25 stycznia 2019 roku odbyło się zimowisko dochodzące, w którym uczestniczyło 65 uczniów naszej placówki. Podstawowym zadaniem zimowiska było przede wszystkim racjonalne zagospodarowanie wolnego czasu uczniów, zapewnienie opieki i bezpieczeństwa, rozwijanie zainteresowań dzieci poprzez ukazanie ciekawych form spędzania wolnego czasu jako alternatywa dla odpoczynku przed komputerem.
Uczestnicy zimowiska zostali podzieleni na cztery grupy, a opiekunami byli nauczyciele p. Julia Wesołek, p. Patrycja Lencewicz, p. Edward Zwierzchowski orazp. Stanisław Łuksa.
W pierwszym dniu zimowiska odbyło się integracyjne spotkanie, na którym uczniowie zostali podzieleni na grupy, zapoznani z planem zimowiska oraz obowiązującymi regulaminami bezpieczeństwa.
Różnorodne wiekowo zajęcia trwały od godz. 9.00 do 13.00. Po codziennych atrakcjach i związanych z nimi emocjami, na dzieci czekał ciepły, treściwy i smaczny obiad.
Ferie to nie tylko czas przyjemności i rozrywki, ale również zajęcia edukacyjne. Uczniowie uczestniczyli między innymi w spotkaniu z funkcjonariuszem sulęcińskiej policji, które miało na celu zwrócenie uwagi na ich bezpieczeństwo w otoczeniu. Uczestnicy zimowiska m.in. zostali pouczeni, w jaki sposób zachowywać się, gdy zaatakuje nas agresywny, obcy pies, jak unikać ryzykownych zachowań, dowiedzieli się jak należy postępować i w jaki sposób ratować tonącą osobę, pod którą załamał się lód.
Pan policjant przypomniał o niebezpieczeństwie czyhającym w Internecie oraz utrwalił numery alarmowe służb ratowniczych.
Dzięki zajęciom instruktażowym i pokazie ratownictwa medycznego, zaprezentowanego przez przedstawicieli Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Sulęcinie, z pewnością przyczyni się do podniesienia wiedzy dzieci nie tylko na temat udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Celem tego spotkania było przygotowanie uczniów do wykonywania podstawowych czynności podczas udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. W części praktycznej dzieci miały okazję wykonać sztuczne oddychanie i masaż serca na fantomie. Dowiedziały się, jak należy komuś pomóc zanim nadejdzie prawdziwa, fachowa pomoc. Panowie strażacy przypomnieli o niebezpieczeństwie jakim jest czad i koniecznego montowania w mieszkaniach specjalnych czujników.
Już w pierwszym tygodniu ferii wszyscy uczestnicy zimowiska mogli skorzystać z atrakcji na basenie „Słowianka” w Gorzowie Wlkp., gdzie przebywali blisko dwie godziny na wspólnych zabawach, kąpielach i poznawaniu podstawowych technik pływania. Na zajęciach kulinarnych, które cieszyły się ogromną popularnością, każdy mógł popisać się wykonaniem ulubionej przez siebie potrawy oraz degustować popisowe dania swoich kolegów i koleżanek. Podczas przygotowywania różnego rodzaju sałatek uczniowie rozmawiali na temat zasad prawidłowego i zdrowego odżywiania się.
Zajęcia sportowo – rekreacyjne w sali lub hali sportowej, turnieje, rozgrywki, cieszyły się wielką popularnością i zainteresowaniem nie tylko wśród chłopców. Uczestnicy zimowiska mogli wziąć również udział w rozgrywkach grupowych „Turniej” FIFA 19.
Najmłodsi uczestnicy zimowego wypoczynku najczęściej brali udział w zajęciach plastycznych, manualnych, chętnie sięgali po gry planszowe, czytali bajki, wychodzili na spacery po okolicy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się wszelkiego rodzaju turnieje i rozgrywki w sali gimnastycznej, gdzie zawsze było gwarno i wesoło.
W ramach prowadzonych zajęć programowych, uczniowie rozwijali twórcze myślenie podczas zabaw rozwijających wyobraźnię i spostrzegawczość, utrwalali zasady bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach życiowych, rozwijali indywidualne zainteresowania.
Warsztaty w Bibliotece Pedagogicznej przyczyniły się do poznania nowych, trudnych technik zdobniczych, dzięki którym, pod czujnym okiem pani bibliotekarki dzieci wykonały piękne prace plastyczne na wystawę.
Uczniowie uczestniczyli też w przedstawieniu teatralnym w SOK pt „ Lodowa Kraina”, oraz w spotkaniu z panem „Magikiem”, które sprawiły im wiele radości oraz niesamowitych wrażeń oraz przyczyniły się do rozbudzenia wyobraźni.
Zimowisko zakończyło się wspólną zabawą i konkursami przy muzyce oraz ognisku, gdzie można było się ogrzać popijając gorącą herbatę i upiec kiełbaskę lub chlebek.
Zasadnicze cele organizacji zimowiska zostały w pełni zrealizowane. Dzieci aktywnie, przyjemnie i pożytecznie spędziły czas wolny, miały zapewnioną fachową opiekę i na pewno w następnym roku także skorzystają z atrakcji, jakie oferuje zimowisko.
Zorganizowanie zimowiska oraz wyjazdu na basen ”Słowianka” było możliwe dzięki wsparciu finansowemu pana burmistrza Dariusza Ejcharta oraz GKRPA w Sulęcinie.
Kierownik zimowiska Marina Wróżbit
Trudno wyobrazić sobie chyba to, by w Szkole Podstawowej przed Świętami Bożego Narodzenia lub tuż po nich nie było Jasełek. W naszej szkole były, 21 grudnia. Był to też dzień klasowych spotkań świątecznych.
A Jasełka, cóż... Uczniowie naszej szkoły pokazali, że po prostu mają talent. Wymagający scenariusz nie był dla nich zbyt wymagający. Trzej Królowie poszukujący wytrwale i z poświęceniem stajenki betlejemskiej wspaniale wprowadzili nas w istotę Świąt. Maryja i Józef przypomnieli, że trzeba z wiarą przyjmować to, co przynosi nam kolejny dzień. Nawet, jeśli jest to trudne do wykonania polecenie, jakim był dla nich niewątpliwie rozkaz Cesarza Augusta. Król Herod swoją postawą dał nam lekcję, żeby za bardzo nie zakręcić się na swojej własnej osobie, bo to się zawsze źle kończy. A Aniołowie przypomnieli, że są i chętnie służą pomocą w doprowadzeniu nas do Boga. Uczniowie obdarowani talentem muzycznym cudnie dopełniali poszczególne akty spektaklu śpiewem kolęd, też tych nieco mniej znanych, a jakże pięknych. No i wreszczcie dziewczynki z klas drugich wesołymi tańcami pokazały, że trzeba się radować w ten Święty Czas.
Dziękujemy i gratulujemy wszystkim wspaniałym aktorom, solistkom i chórkowi oraz małym tancerkom. A była to spora grupka uczniów z klas II a i b, IV a,b,c, V a, b, c, VI a, VII b i VIII a. Wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w organizacji również serdecznie dziękujemy.
W imieniu organizatorów s. Efraima
Już po raz piąty w naszej szkole odbył się konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową. Konkurs jest bardzo wymagający, bo praca ma być przestrzenna. Nic dziwnego wiec, że zazwyczaj w "zbudowaniu" stajenki pomagają uczestnikom rodzice czy dziadkowie. To nawet jest pozytywne, bo przecież dzięki temu dzieciaki mogą spędzić czas z bliskimi, w dodatku bardzo twórczo. Natomiast przy ocenie konkursowej brana jest pod uwagę praca ucznia przy wykonaniu figurek, wystroju stajenki, czy aranżacji jej otoczenia. Każdego roku zaskakują nas nowe pomysły i oryginalność małych betlejemskich stajenek.
Laureaci tegorocznego konkursu to:
Z klas młodszych:
Kamila Bączkowska kl II b,
Wiktoria Fiedorowicz kl II b,
Wiktor Ignatowicz kl II b.
Z klas starszych:
Lena Łukaszkiewicz,
Klaudia Burdzy kl VI a,
Lena Wójcik,
Alicja Sroka kl IV d,
Agata Gradel kl IV d.
Gratulujemy i dziękujemy Laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu. Zachęcamy do udziału już za rok.
W imieniu organizatorów, s. Efraima
Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów na zimowisko, organizowane w naszej szkole w terminie:
14.01.2019 - 25.01.2019
od 9.00 do 13.00
W programie m.in.:
- gry i zabawy edukacyjne i integracyjne,
- zajęcia kulinarne, manualne, plastyczne i umuzykalniające,
- zajęcia w pracowni komputerowej,
- zajęcia sportowo - rekreacyjne na świeżym
powietrzu i w hali sportowej,
- wycieczka na basen,
- zabawa taneczna przy muzyce połączona z konkursami.
Zimowisko jest bezpłatne, wnosi się opłatę jedynie za obiad ( za jeden tydzień - 14,50 zł, za dwa - 29 zł )
Opłatę należy uiścić u kierownika świetlicy do 10 stycznia 2019 r.
Zapisy na zimowisko w świetlicy szkolnej
Kolejny raz Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona trenowało inaczej, tym razem na lodowisku. Dobra zabawa, śmiech i wzajemne wsparcie łączy zawodników. Młodzi sportowcy pokazali swój twardy charakter nie poddając się po kolejnych upadkach. Jazda na łyżwach dała nam tyle frajdy i śmiechu, że musimy to powtórzyć.
1. W dniu 17-11-2018r.Paweł Musin wygrał w III Otwartych Mistrzostwach
Powiatu Choszczeńskiego w szachach szybkich Open FIDE w rywalizacji
do lat 12. Zdobył 5 pkt. z 9 partii,grano tempem 10'+5" na ruch,
był najlepszy wśród 15 rówieśników.
2. W dniu 08-12-2018r.Paweł Musin wygrał ponownie Mikołajkowy Turniej Szachowy do 14 lat w Choszczeńskim Domu Kultury.Zdobył 6,5 pkt.z 7 partii,pokonał 23 zawodników z Polski i Niemiec. Grano tempem 10'+5"na ruch,szachy szybkie.
3. W dniu 15-12-2018r.Paweł Musin wygrał Mikołajkowy Turniej Szachowy do lat 10 i 12 w Żarach ,który rozegrano w Zespole Szkół Katolickich.
Grano 7 rund,czas P'15 minut dla zawodnika,rywalizację wygrał
z 28 zawodnikami. Sukcesy są dobrym zwiastunem przed mistrzostwami
wojewódzkimi.
Pozdrawiam
Janusz Kuśnierz
W Nowogrodzie Bobrzańskim odbył się Mikołajkowy Turniej Badmintona (09.12.2018 r.) Nie zabrakło na nim zawodników Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona, którzy wrócili z niemałymi sukcesami:
Aleksandra Cieplak - I Miejsce;
Milena Gierońska - III Miejsce;
Jesika Łukacz - IV Miejsce;
Karol Chojnacki - I Miejsce;
Marcin Markowski - II Miejsce.
Wszystkim zawodnikom na turnieju kibicowały dwie duże maskotki, było dużo zabawy mimo to nie zapomnieli o sportowej rywalizacji.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku.
Dofinansowano z budżetu gminy Sulęcin w ramach konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pn. Popularyzacja badmintona w środowisku miejskim na terenie Sulęcina.
Sulęcińscy Badmintoniści nie zwalniają tempa, 11.12.2018 r. w Babimoście odbyła się Lubuska Olimpiada Młodzieży kategorii chłopców, Mistrzami Województwa została Szkoła Podstawowa nr 1, którą reprezentowali:
Hubert Gieroński - Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona;
Łukasz Chudziński - Badminton 4all;
Filip Banasiak - Bad 4 all.
Jest to nie lada sukces dla Sulęcińskich Badmintonistów, tym bardziej, że jest to drugie złoto i drugi tytuł Mistrzów Województwa! (Szkoła Podstawowa nr 2 w składzie damskim zdobyła również złoto) Oby kolejny rok przyniósł nam takie sukcesy i natłok pracy, zaangażowanie włożone w treningi zostały docenione.
Chłopcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
I Miejsce trafiło do zawodniczek Sulęcińskiego Stowarzyszenia w Badmintonie, Aleksandry Cieplak oraz Mileny Gierońskiej, które reprezentowały w bieżącym roku szkolnym 2018/2019 Szkołę Podstawowa nr 2. Dziewczyny podsumowały swój ogrom włożonej pracy w treningi i przygotowania na Finał Wojewódzki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży - Igrzyska dzieci w Badmintonie dziewcząt, który odbył się 12.12.2018 r. w Babimoście. Kolejny puchar trafi do sportowej kolekcji szkolnej :)
Dziewczyną serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!
W dniach 18, 19, 20 grudnia 2018 r. (wtorek, środa, czwartek) odbędą się próbne egzaminy ósmoklasisty. Początek każdego egzaminu – godz. 11.50.
W dniach próbnych egzaminów uczniowie klas VIII przychodzą do szkoły na godzinę 11.35.
Klasy I-III pracują w tych dniach bez zmian, klasy IV-VII kończą lekcje o godz. 11.35.
Odwozy i dożywianie w dniach egzaminów realizowane będą bez zmian, z wyjątkiem uczniów klas VIII, dla których obiady w szkole wydawane będą przed egzaminem, od godz. 11.00.
Organizacja lekcji i przerw dla uczniów klas IV-VII w dniach próbnych egzaminów:
1 lekcja – 8.00 – 8.30
przerwa – 8.30 – 8.35
2 lekcja – 8.35 – 9.05
przerwa – 9.05 – 9.10
3 lekcja – 9.10 – 9.40
przerwa – 9.40 – 9.45
4 lekcja – 9.45 – 10.15
przerwa – 10.15 – 10.20
5 lekcja – 10.20 – 10.50
przerwa – 10.50 – 11.05 – długa przerwa, posiłek dla klas IV
6 lekcja – 11.05 – 11.35
po lekcjach posiłek dla klas V-VII
Jesienią odbył się w naszej szkole konkurs fotograficzny „Jesień w obiektywie”. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas IV , V, VI, VII,VIII. Uczestnicy konkursu pokazali piękne krajobrazy okolic naszego miasta. Uczestnicy konkursu uchwycili w swoich pracach piękną jesienną scenerię i wyjątkowo urokliwe zakątki naszej miejscowości. Komisja oceniająca prace miała duży problem z wyłonieniem zwycięzcy.
Autorzy najwyżej ocenionych prac:
Bołdak Amelia kl. 5 c
Frąckiewicz Michał kl. 4 e
Sykuła Daria kl. 6 d
Łogińska Natalia kl. 8 c
Olszak Sandra kl. 7 b
Wszystkim uczniom dziękujemy za przystąpienie do konkursu i życzymy dalszej owocnej pracy, a laureaci otrzymują dodatkowo nagrody za najwyżej ocenione prace.
Zwycięzcom gratulujemy!
Nauczyciele przyrody:
Anna Amborska
Ewa Stadnik
Elżbieta Struch
Znajomość zasad ruchu drogowego, znaków i sygnałów drogowych, zapobieganie ryzykownym zachowaniom uczniów na jezdni oraz zwiększenie ich bezpieczeństwa to jedno z głównych zadań szkoły. Jedną z form zmierzających do osiągnięcia tego celu jest organizacja turnieju wiedzy o przepisach ruchu drogowego. Taki turniej pod hasłem „Bądź bezpieczny na drodze” odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie dnia 29 listopada 2018 r. Wzięli w nim udział uczniowie klas II.
Na dobry początek dzieci wspólnie zaśpiewały piosenkę pt.„Przepisowy ruch drogowy”, a następnie przystąpiły do rywalizacji. Zawodnicy wykazali się m.in. znajomością podstawowych znaków drogowych, numerów alarmowych, rozpoznawali sytuacje zagrażające zdrowiu i bezpieczeństwu dzieci na drodze, a także pokonywały na hulajnodze mini tor przeszkód. Uczennice z klasy VIII c przedstawiły scenki zdarzeniowe, po których dzieci miały rozpoznać pod jakim numerem alarmowym należy szukać pomocy w sytuacji zagrożenia. Nauczycielka naszej szkoły, pani Grażyna Dobrowolska, przedstawiła krótki pokaz udzielania pierwszej pomocy i umówiła się z uczniami na dalsze szkolenie w ramach akcji „Ratujemy i uczymy ratować”.
Zmagania i poprawność wykonania zadań oceniała komisja, której przewodniczył Naczelnik Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie aspirant sztabowy Dariusz Turek. W składzie komisji była również przedstawicielka Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim p.Beata Jędrzejowska oraz pracownicy naszej szkoły: Danuta Szczepaniak, Marina Wróżbit i Jadwiga Nitecka. Po podliczeniu punktów I miejsce zajęła drużyna klasy II a w składzie: Julia Kujda, Kinga Franek i Dawid Pietrukaniec - wych. Agata Król, a II miejsce - klasa II b, którą reprezentowali: Natalia Banasiak, Ula Skarbek i Wiktor Ignatowicz - wych. Małgorzata Lach-Chabza.
Obie klasy otrzymały dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim.
Organizatorzy turnieju:
Marzena Czwalińska
Wioleta Mrok
W sobotę 01.12.2018 odbył się II Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina "Łączymy pokolenia w badmintonie"
W turnieju udział wzięli uczniowie naszej szkoły,którzy rywalizowali w kilku kategoriach zdobywając czołowe miejsca
Kat. Młodzik młodszy :
Marcin Markowski
Karol Chojnacki
Maksymilian Czerwiński
Kat. Młodzik młodszy gra mieszana
Aleksandra Cieplak /Marcin Markowski
Milena Gierońska/ Sebastian Zawadzki
Kaja Kosicka/Maksymilian Czerwiński
Kat. Dziewczęta młodziki młodsze
Aleksandra Cieplak
Kędziora Klaudia
Milena Gierońska
Kat. Młodzik
Cezary Łazowy
Hubert Gieroński
Sebastian Zawadzki
Kat. Podwójna Dziewcząt:
Aleksandra Cieplak/Jesika Łukacz
Milena Gierońska/Julia Łaniec
Kaja Kosicka/Marta Brudło
Kat. Podwójna Chłopcy:
Cezary Łazawy/Maksymilian Czerwiński
Marcin Markowski/Karol Chojnacki
Grzegorz Stasiłowicz/Hubert Gieroński
Kat. Rodzic +Dziecko:
Krzysztof Polechajło/ Natalia Czułowska
Robert Markowski/Marcin Markowski
Mariusz Wyszyński/Aleksandra Cieplak
W Świebodzinie 17.11.2018 r. odbył się już drugi turniej z cyklu Lubuskiej Olimpiady Młodzieży Szkolnej
w Badmintonie.Aleksandra Cieplak, jak w poprzednim turnieju, zajęła I miejsce,
Marcin Markowski - II miejsce, to jego pierwszy turniej w Lidze
Karol Chojnacki - III miejsce,
Grzegorz Stasiłowicz - III miejsce,
Milena Gierońska - V miejsce.
Przed nami jeszcze dwa turnieje składający się na Lubuska Ligę Młodzieży Szkolnej, tym razem zawodnicy pojadą do Nowogrodu Bobrzańskiego. Oby tam poszło im tak samo dobrze albo i lepiej.
Każdemu zawodnikowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Dofinansowano z budżetu gminy Sulęcin w ramach konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pn. Popularyzacja badmintona w środowisku miejskim na terenie Sulęcina.
W dniu 19 listopada 2018r. rozegrano Mistrzostwa SP-2 Sulęcin w szachach.
Turniej szachowy jest również eliminacją do składu drużyny w rozgrywkach powiatowych.
Grano 7 rund, 2x15 minut na partię. Po emocjonalnych walkach na szachownicy
Mistrzem Szkoły został Damian Świerc kl.VIII c -7 pkt.z 7 partii przed Pawłem Musin kl.IVa 6pkt. Drużyna szkolna na rozgrywki powiatowe wystąpi w składzie:
1.Musin Paweł kl.IVa
2.Ciećwierz Krzysztof kl.VIe
3.Ignatowicz Wiktor kl.IId
4.Fiedorowicz Wiktoria kl.IId
Nagrody książkowe i puchar dla najlepszych szachistów ufundowała Rada Rodziców.
zdrawiam
Janusz Kuśnierz
Powered by aSc EduPage